Služby

Pokrývačství, tesařství, klempířství

Tesařské práce

Vyrobím krovy, pergoly, zahradní přístřešky, dřevěné balkony i venkovní schody. Opravím i starší tesařské výrobky.

Co byste měli vědět

Při realizaci tesařských výrobků je třeba vycházet z ověřených zkušeností, které umožní vybrat správnou konstrukci, zaručující bezvadnou funkčnost výrobku. Je zapotřebí zvolit správný typ dřeva, jeho sílu a také povrchovou úpravu, s ohledem na klimatické vlivy a účel využití tesařské konstrukce. Se všemi těmito aspekty vám ochotně poradím.

Pokrývačské a klempířské práce

Provedu pokrývačské a klempířské práce na nových i starších střechách. Pomůžu s výběrem vhodné střešní krytiny i klempířských prvků, s ohledem na vaše požadavky a dané podmínky.

Bezpečné a úsporné pokrývačské práce

Důležitá je volba správné střešní krytiny, která závisí na sklonu a členitosti střechy, konstrukčních vlastnostech krovu a samozřejmě požadavcích na vzhled. Může se zdát, že s moderními střešními krytinami a klempířskými prvky je pokrývání střechy jednoduché a není třeba mít pokročilé odborné znalosti. Opak je pravdou. Jen odborná pokládka vám zaručí minimální ztráty materiálu, 100% těsnost a vysokou odolnost střechy. Všechna tato kritéria vám můžu bezpečně zaručit.

Střechy na klíč

Zhotovím střechy na klíč ve vámi zvoleném stylu. Postavím krov, položím střešní krytinu, namontuji klempířské prvky a pečlivě osadím střešní okna. Součástí realizace střechy na klíč je odborná pomoc s výběrem střešní krytiny a dalších komponent. Většina lidí staví novou střechu jednou za život. Společně zvolíme postup a vzhled střechy tak, abychom dosáhli požadovaného výsledku za výhodnou cenu. Rozpočet sestavím zdarma.

Užitečné informace

Existuje mnoho typů střešních krytin a každá z nich má své výhody a nevýhody. Lehké střešní krytiny umožňují postavit střechu na klíč za méně peněz, neboť konstrukce krovu nemusí mít tak velkou nosnost, jako v případě tašek pálených a betonových. Pálené a betonové tašky jsou zase oblíbené pro svůj vzhled a dlouhou životnost. Seznamte se s různými typy střešní krytiny.

Střešní okna

Dodám a namontuji střešní okna na jakoukoliv střechu včetně dokončovacích prací. Montáž oken není tak jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pro různé typy a tvary střech existují různá řešení a různá okna, popř. světlovody. Dodávám a montuji střešní okna od všech výrobců a dbám na precizní osazení a 100% těsnost, abych minimalizoval tepelné ztráty a zabránil vlhnutí a prosakování. K tomu může docházet při neodborné montáži střešních oken.

Víte, co obnáší montáž střešních oken?

Pro zajištění dostatečného osvětlení by plocha okna měla tvořit nejméně 10 % podlahové plochy místnosti. Dalším důležitým aspektem je sklon střechy, výška osazení okna, tvar ostění i rozmístění oken v místnosti. Vzhledem k tomu, že střešní okna jsou tepelně-izolační slabinou v plášti střechy, je třeba dbát i na tepelné vlastnosti oken a rozmístění radiátorů. Potřebné je i kvalitní napojení na všechny vrstvy střešního pláště. S tím vším si umím poradit.

 

Víte že...

aneb zajímavosti o vaší střeše

Během 30ti let je střecha vystavena následujícím podmínkám:

Aby střecha těmto živlům spolehlivě odolala, je nutné zvolit správnou kombinaci střešní konstrukce, krytiny, střešních oken i klempířských prvků. K tomu je zapotřebí mít dostatek praktických i teoretických znalostí. My je máme a přirozeně vám je poskytneme. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pod střechou jste doma

Poradím, udělám, opravím...

krovy
střešní krytiny
střešní okna
klempířské prvky
kompletní střechy na klíč

Víc jak 80 skvělých referencí a hodnocení.

Sídlo a fakturační adresa

Miloš Lejske
Průběžná 52
267 42 Broumy

IČ: 45135177

DIČ: CZ6406142138

Podnikatel je zapsán v Živnostenském rejstříku.

E-mail

milos@lejske.cz

(+420) 739 83 33 66

Zadat poptávku

Miloš Lejske